Header Hintergrund

Bezpłatna pierwsza konsultacja z Emissionshändler.com

Czy są już Państwo w EU-ETS? Pozwól nam przekonać Cię o naszej wartości.

Zarządzanie certyfikatami, prowadzenie konta w rejestrze, wypełnianie obowiązków sprawozdawczych, ocena i konsekwencje zmian technicznych w instalacji itd.
To wszystko są zadania, które Ty, jako operator instalacji podlegający handlowi emisjami, musisz wypełniać w sposób prawidłowy i konsekwentny. Są to jednak cztery podstawowe wymagania UE i jej dyrektyw w zakresie monitorowania emisji.

Zdajemy sobie sprawę, że handel emisjami wymaga od Państwa wiele poza Państwa pierwotną działalnością biznesową. Z naszego doświadczenia z wieloma klientami wynika, że wiele zadań, które trzeba wykonać w kontekście handlu emisjami, niesie ze sobą szereg problemów, zagrożeń i przeszkód.

Chętnie pomożemy!

Masz specyficzny problem, ale Twoi koledzy z działów specjalistycznych nie mogą Ci pomóc? A może sama ilość zadań jest po prostu zbyt duża dla Ciebie, lub po prostu chcesz usłyszeć, co możemy Ci zaoferować jako partner w handlu emisjami?

Przyjeżdżamy. Bezpłatnie!

Skontaktuj się z nami. Oferujemy Państwu bezpłatną konsultację wstępną w Państwa firmie. Konsultacja dotyczy konkretnie Twojego problemu, który wcześniej przedstawisz nam na piśmie, w miarę możliwości drogą mailową. Tylko w ten sposób możemy optymalnie przygotować się do spotkania i zamienić Państwa problem w nasze zadanie.

Alternatywnie mogą Państwo wybrać jeden z naszych tematów szkoleniowych z naszego przeglądu szkoleń, a my wprowadzimy Państwa w ten temat w trakcie spotkania.

Czas trwania spotkania jest ograniczony do maksymalnie 4 godzin i może w nim uczestniczyć do 7 osób z Państwa firmy.

Jesteśmy pewni, że możemy Państwu pomóc dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w handlu emisjami, a także być niezawodnym partnerem.