Header Hintergrund

Kod kuponu i certyfikat CO2 jako dodatek do kwoty

Czego jeszcze możesz oczekiwać od Emissionshändler.com

Kod kuponu dla Ciebie?
Przy sprzedaży kwot emisji gazów cieplarnianych, w procesie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie kodu kuponu, który otrzymałeś w wysokości 25 euro. Kod kuponu jest wydawany, jeśli wcześniej dałeś nam polecenie i w ten sposób inny klient sprzedał nam swoją kwotę THG.
Wykupienie takiego kodu jest możliwe tylko w połączeniu z wpłatą stałej kwoty 300 euro.

Certyfikat CO2 dla Ciebie!

Sprzedaż kwoty THG dla samochodu osobowego w 2022 r. odpowiada ilości 856,8 kg CO2 rocznie. Przynajmniej tyle ustawodawca przypisuje pojazdowi prywatnemu w rozporządzeniu ryczałtowym, opierając się na zużyciu 2000 kWh/rok i ekonomicznym zużyciu 13,3 kWh na 100 km. Odpowiadałoby to również niemal dokładnie średniemu przebiegowi 15 000 km, jaki według statystyk pokonuje rocznie niemiecki samochód osobowy.

Podczas gdy samochód elektryczny o mocy 2 000 kWh i przebiegu 15 000 km odpowiada za 856,8 kg CO2 rocznie (na podstawie wymogu prawnego dotyczącego niemieckiego koszyka energetycznego wynoszącego 428,4 g CO2/kWh), wartość dla pojazdu z silnikiem wysokoprężnym (2,67 t CO2 na 1000 l) o zużyciu 7,5 l/100 km i emisji 3.000 kg CO2 jest prawie 3,5 razy większa.

Aby dodatkowo uhonorować Twoją decyzję o zakupie pojazdu elektrycznego, Emissionshändler.com uczestniczy dla Ciebie w konkretnym projekcie ochrony klimatu i wydaje Ci Twój osobisty certyfikat klimatyczny CO2 do ilości 1.000 kg CO2 o wartości co najmniej 25 euro. Po udanej rejestracji otrzymają Państwo odpowiedni link.

Ale to jeszcze nie wszystko!
Emissionshändler.com uzgodnił ze swoją spółką zależną Climate Company, że każdy klient może spersonalizować swój certyfikat CO2 za pomocą jednego z czterech proponowanych standardowych motywów graficznych.

Można też zaprojektować własne motywy graficzne na przedniej i tylnej stronie. Ponadto certyfikat CO2 można podarować dowolnej osobie jako prezent!

Nasza rada dla Ciebie
Jeśli sprzedałeś nam swoją kwotę TEHG, otrzymasz od nas w podziękowaniu specjalny kod certyfikatu. Kod ten umożliwia udział w konkretnym projekcie ochrony klimatu na nasz koszt w ilości do 1000 kg CO2.
Za pomocą kodu tworzysz swój certyfikat klimatyczny CO2 i personalizujesz go, dodając zdjęcie swojego nowego e-pojazdu.
Certyfikat w formacie pdf, który jest automatycznie generowany przez nasz system, zostanie wysłany do Ciebie pocztą elektroniczną natychmiast po ukończeniu kursu. Można je wykorzystać według własnego uznania. Dla siebie, na prezent lub nawet po to, aby pozyskać nowego klienta i odebrać kolejne nagrody!

Przy okazji: Jeśli nie jeździsz jeszcze e-pojazdem lub sprzedałeś już swój limit emisji gazów cieplarnianych na ten rok, ale nadal chcesz otrzymać oficjalne świadectwo klimatyczne, możesz stworzyć takie świadectwo klimatyczne CO2 tutaj.

Zakup uprawnień do emisji gazów cieplarnianych za pośrednictwem Emissionshändler.com

Zakup kwot THG będzie realizowany od 27.05.2022 przez Emissionshändler.com i jej partnera współpracy technicznej GreenAir poprzez aktywowany formularz rejestracyjny.
Jeśli jesteś firmą i chciałbyś zarejestrować więcej niż 10 e-pojazdów, wyślij nam nieformalny e-mail.